Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Kim jesteśmy?

Nasza firma gromadzi profesjonalistów zajmujących się renowacją i malowaniem dachów w Bełchatowie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz są przygotowani do pracy na dużych wysokościach. Podczas wykonywania zleceń korzystamy jedynie z nowoczesnego sprzętu oraz technik, które pozwalają na skuteczne zabezpieczenie dachów przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych. Stale wyprzedzamy konkurencję oferując naszym klientom nowe rozwiązania oraz udzielając gwarancji na piśmie.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Jak pracujemy?

Oferujemy szeroki zakres usług – zajmiemy się renowacją dachu wykonanego zarówno z blachy, jak i z dachówki. Materiał wykonania dachu jest bez znaczenia. Nasza firma sprosta każdemu wyzwaniu. Sposób renowacji dobieramy do każdego zlecenia. Chcąc uzyskać jak najwięcej informacji na temat poszczególnych etapów, przeczytaj zakładkę „oferta” umieszczoną w górnej części naszej strony internetowej. Przykładowo, przygotowując dachówkę do malowania, myjemy ją za pomocą myjek wysokociśnieniowych oraz dokładnie odtłuszczamy całą jej powierzchnię. Innym istotnym krokiem jest usunięcie z niej wszelkich zanieczyszczeń, takich jak rdza, mech lub porosty. Malując dach wykorzystujemy aż 3 warstwy farby – w przeciwności do konkurencji, która zazwyczaj używa tylko dwóch. Dzięki temu powierzchnia jest dużo lepiej chroniona i efekt utrzyma się na wiele lat. Kolejnym ważnym krokiem jest impregnacja, która doskonale zabezpieczy wszystko, co uprzednio nałożyliśmy na dach

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?