Pełen profesjonalizm malowania dachów na terenie Śląska doceniany przez klientów. W Festal nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Kim jesteśmy?

Firmą, która od dziesięciu lat oferuje renowację poszyć dachowych i malowanie dachów na terenie Bielska. W naszej firmie znajdziesz ludzi z ogromnym doświadczeniem i pasją, którzy z powodzeniem i pełnym profesjonalizmem odrestaurują każdy dach, również Twój. W naszej pracy używamy tylko najlepszych materiałów, stawiamy na nowoczesne techniki pracy i na bezpieczny sprzęt alpinistyczny. Na czym nam zależy? Podstawą jest zadowolenie klientów, oraz zapewnienie im usług na najwyższym poziomie. Każdą naszą usługę obejmujemy pisemną gwarancją, bo jesteśmy pewni naszej pracy.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Jak pracujemy?

Malowanie dachów jest wbrew pozorom bardzo skomplikowanym i złożonym procesem, a chcąc być najlepszymi w tej branży, musimy nieustannie podnosić poziom i jakość świadczonych naszym klientom usług. Potrafimy pomalować każdy rodzaj powierzchni, wiemy, że poddany renowacji dach zwiększa bezpieczeństwo i doskonale się prezentuje, a na tym nam bardzo zależy. Przy wykonywaniu zleceń używamy specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na gorącą wodę do 85⁰C. Robimy tak dlatego, żeby nowa powłoka miała dobrą przyczepność. Unikamy korzystania z rozcieńczalników i dbamy o dużą lepkość farby, dlatego podgrzewamy ją do temperatury 45⁰C. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, a my, jako firma, stawiamy na ochronę przyrody. Usługi malowania dachów realizujemy na terenie Bielska, dojedziemy do Ciebie, aby pomóc zrealizować marzenie o nowym dachu. Na każde zlecenie dajemy pisemną gwarancję. W celu zapewnienia odpowiedniego krycia i odporność na czynniki atmosferyczne oraz upływ czasu, dachy malujemy aż 3-krotnie, a nie jak konkurencja 2 razy.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?