Malowanie Dachów Katowice

Pełen profesjonalizm malowania dachów na terenie Śląska doceniany przez klientów. W Festal nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

Festal – malowanie dachu w Katowicach

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się renowacją oraz malowaniem dachów w Katowicach i nie tylko. Od początku działalności korzystamy jedynie z nowoczesnego sprzętu i najlepszych technik pracy. Stale rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw konkurencji, proponując klientom najnowsze rozwiązania, które zapewnią doskonałe efekty. Nasz zespół tworzony jest przez osoby ściśle związane z branżą budowlaną, które są świetnie przygotowane do pracy z każdym rodzajem poszyć dachowych. Celem naszej firmy jest zadowolenie klientów oraz dostarczeniem im usług malowania dachu na najwyższym poziomie.

Malowanie dachów w Katowicach – co możesz dzięki niemu zyskać?

Malowanie dachu w Katowicach sprawi, że Państwa domy zyskają zupełnie nowy i odświeżony wygląd. Dotychczas wielu klientów skarżyło się, że ich dachy straciły dawny kolor, a na powierzchni powstały ubytki. Są one spowodowane działaniem wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak silny deszcz, grad bądź mocne nasłonecznienie. Dach to element architektoniczny, który jest szczególnie narażony na zniszczenia – nie ma nad sobą żadnej ochrony. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić mu powłokę ochronną w postaci kilku warstw wysokiej jakości farby.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Jak przebiega malowanie dachu w Katowicach?

Malowanie dachu w Katowicach to złożony proces, który wymaga użycia najlepszego sprzętu oraz wykwalifikowanego zespołu. Dlatego przy wykonywaniu zleceń posługujemy się wysokociśnieniowymi myjkami 500 bar na gorącą wodę aż do 85⁰C, dzięki którym nowa powłoka zyskała bardzo dobrą przyczepność. Samą farbę podgrzewamy do temperatury 45⁰C, przez co zyskuje ona świetną lepkość. Ten przykład jasno pokazuje, że metody naszej pracy są korzystne dla środowiska – nie używamy żadnych rozpuszczalników.

Dachy malujemy na terenie Katowic, jednak nie ma przeszkód, by wykonać zlecenie w wielu innych polskich miastach. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my dojedziemy do Twojego miejsca zamieszkania. W odróżnieniu od wielu innych firm wystawiamy pisemną gwarancję na nasze usługi, a dachy malujemy aż 3-krotnie, by zapewnić najlepsze krycie i odporność na czynniki atmosferyczne. Pomalowany przez nas dach, wytrzyma w doskonałym stanie nawet do 20 lat, a co najważniejsze, nie będzie wymagał dodatkowych poprawek. Czy nie jest do dobra inwestycja?

Jakie dachy malujemy?

Malujemy blachy i dachówki – powierzchnia dachu nie ma dla nas znaczenia. Posiadamy szeroką ofertę usług, a dzięki najnowszym technikom pracy i sprzętom, jakie podczas niej wykorzystujemy, stawimy czoła każdemu wyzwaniu.

Malowanie dachów w Katowicach – cena

Renowacja dachu wykonana przez naszą firmę to inwestycja, dzięki której nie będą musieli Państwo wykonywać ponownego malowania w ciągu nawet najbliższych 20 lat. Nie posiadamy także jednoznacznego cennika usług. Ostateczna kwota uzależniona jest od kondycji dachu, jego wielkości, czy rodzaju pokrycia.

Skontaktuj się z nami za pomocą numeru telefonu 530 496 294. Ustalimy ostateczną cenę i odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.