Pełen profesjonalizm malowania dachów na terenie Śląska doceniany przez klientów. W Festal nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Festal – malowanie dachu w Katowicach

Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się renowacją oraz malowaniem dachów w Katowicach i nie tylko. Od początku działalności korzystamy jedynie z nowoczesnego sprzętu i najlepszych technik pracy. Stale rozwijamy się i wychodzimy naprzeciw konkurencji, proponując klientom najnowsze rozwiązania, które zapewnią doskonałe efekty. Nasz zespół tworzony jest przez osoby ściśle związane z branżą budowlaną, które są świetnie przygotowane do pracy z każdym rodzajem poszyć dachowych. Celem naszej firmy jest zadowolenie klientów oraz dostarczeniem im usług malowania dachu na najwyższym poziomie.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Malowanie dachów w Katowicach – co możesz dzięki niemu zyskać?

Malowanie dachu w Katowicach sprawi, że Państwa domy zyskają zupełnie nowy i odświeżony wygląd. Dotychczas wielu klientów skarżyło się, że ich dachy straciły dawny kolor, a na powierzchni powstały ubytki. Są one spowodowane działaniem wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych, takich jak silny deszcz, grad bądź mocne nasłonecznienie. Dach to element architektoniczny, który jest szczególnie narażony na zniszczenia – nie ma nad sobą żadnej ochrony. Dlatego tak ważne jest, aby zapewnić mu powłokę ochronną w postaci kilku warstw wysokiej jakości farby.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?