Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Profesjonalne i skuteczne malowanie dachów w Kielcach

Malowanie dachu w Kielcach to nasza specjalność – już od ponad 10 lat dbamy o dobrą kondycję dachów naszych klientów, którzy powierzyli je nam w celu dokładnego odmalowania oraz naprawy drobnych uszkodzeń wyrządzonych przez działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zajmujemy się malowaniem dachów w Kielcach bez znaczenia, czy zostały one wykonane z blachy, dachówki, czy też innego materiału. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół, który bez trudu sprosta każdemu wyzwaniu. Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej zadba o to, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z rezultatów malowania.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Co nas wyróżnia?

Jako jedyna firma w Polsce, malujemy dachy przy pomocy 3 warstw farby. Dzięki temu jeszcze lepiej zabezpieczamy go przed ponownymi usterkami oraz pozwalamy wytrwać w jak najlepszej kondycji przez wiele kolejnych lat. Warto dodać, że korzystamy z nowoczesnych sprzętów, których ciężko szukać u konkurencji. Malowanie dachów w Kielcach odbywa się poprzez użycie specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na gorącą wodę o temperaturze 85°C. Sama farba nawierzchniowa również zostaje podgrzana – tym razem do 45°C. Zależy nam także na zaufaniu naszych klientów i ich poczuciu bezpieczeństwa. Dlatego po wykonaniu usługi wystawiamy pisemną gwarancję. Malowanie dachu w Kielcach wykonujemy profesjonalnie oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu, jednocześnie starając się zachować najniższą z możliwych cen. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?