Malowanie dachów Kielce

Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

Profesjonalne i skuteczne malowanie dachów w Kielcach

Malowanie dachu w Kielcach to nasza specjalność – już od ponad 10 lat dbamy o dobrą kondycję dachów naszych klientów, którzy powierzyli je nam w celu dokładnego odmalowania oraz naprawy drobnych uszkodzeń wyrządzonych przez działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zajmujemy się malowaniem dachów w Kielcach bez znaczenia, czy zostały one wykonane z blachy, dachówki, czy też innego materiału. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół, który bez trudu sprosta każdemu wyzwaniu. Nasz zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej zadba o to, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z rezultatów malowania.

Co nas wyróżnia?

Jako jedyna firma w Polsce, malujemy dachy przy pomocy 3 warstw farby. Dzięki temu jeszcze lepiej zabezpieczamy go przed ponownymi usterkami oraz pozwalamy wytrwać w jak najlepszej kondycji przez wiele kolejnych lat. Warto dodać, że korzystamy z nowoczesnych sprzętów, których ciężko szukać u konkurencji. Malowanie dachów w Kielcach odbywa się poprzez użycie specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na gorącą wodę o temperaturze 85°C. Sama farba nawierzchniowa również zostaje podgrzana – tym razem do 45°C. Zależy nam także na zaufaniu naszych klientów i ich poczuciu bezpieczeństwa. Dlatego po wykonaniu usługi wystawiamy pisemną gwarancję. Malowanie dachu w Kielcach wykonujemy profesjonalnie oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu, jednocześnie starając się zachować najniższą z możliwych cen. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Kontakt

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Kiedy należy się z nami skontaktować?

Zadzwoń pod numer 530 496 294, jeżeli zauważysz zmiany w kolorze Twojego dachu lub uszkodzenia. Jest on ozdobą całego budynku, ale przede wszystkim stanowi jego najważniejszą ochronę. Posiadając liczne uszkodzenia, nie będzie mógł dobrze spełniać swojego zadania.

Jak pracujemy? Poznaj profesjonalne malowanie dachów w Kielcach

Gdy skontaktujesz się z nami, dokładnie omówimy zakres naszych działań, a następnie przedstawimy szczegółową ofertę i dokonamy wyceny. Po przyjeździe na wskazane przez Ciebie miejsce zajmiemy się rozkładaniem stanowisk linowych, po których już niedługo będą poruszać się nasi pracownicy. Wiemy, że ich poczucie bezpieczeństwa przełoży się na szybką i dokładną pracę, toteż stawiamy na nie mocny nacisk. Dzięki zamocowanym linom zespół może poruszać się na dużych wysokościach oraz stromych spadach dachów.

Malowanie dachów w Kielcach rozpoczynamy od usunięcia z jego powierzchni rdzy bądź grzybów, mchów, alg, czy porostów. Naszym celem jest pozbycie się zarodników oraz zanieczyszczeń nawet z najmniejszych zagłębień dachu. Kolejne etapy możesz poznać, wchodząc w zakładkę „oferta” na naszej stronie internetowej.

Nasza firma dba nie tylko o profesjonalne wykonanie usługi, ale również o porządek. Dlatego przed malowaniem zabezpieczamy różne elementy domu, takie jak komin, parapety, okna dachowe, czy nawet podjazd – możesz być pewny, że nie pozostaną na nich najmniejsze ilości farby. Po wykonaniu zlecenia dokładnie sprzątamy cały sprzęt z przestrzeni wokół Państwa domu.