Świadczymy profesjonalne usługi doceniane przez klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – wymagające prace to możliwość wykazania się oraz doskonalenia umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z poniżej przedstawioną ofertą.

Festal

Patrzysz na swój dom i nie widzisz niczego ciekawego? Może trochę Ci już spowszedniał jego wygląd? Chciałbyś coś w nim zmienić, ale bez dużej ingerencji ciężkiego sprzętu i dużego nieporządku? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Malowanie dachu! W Krośnie jesteśmy najlepszą firmą w naszym fachu. Od wielu lat oferujemy usługi malowania dachów. Zaufały nam już tysiące ludzi i nikt się nie zawiódł. Jesteśmy profesjonalistami z najlepszym alpinistycznym sprzętem. Używamy tylko najlepszych produktów do renowacji Twojego dachu. Dajemy gwarancję na nasze usługi i zapewniamy o ich trwałości. Jeżeli nie wierzysz skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy niejasności

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Jakie są korzyści z malowania dachu w Krośnie?

Przede wszystkim zmiana wyglądu i charakteru domu. Niejednokrotnie słyszeliśmy od klientów, że dom wygląda po naszej interwencji jak nie ich! Niektórzy mówili, że nawet lepiej niż oryginalnie! Kolejna ważna korzyść, to trwałość, ochrona i odporność na zanieczyszczenia. Nakładana przez nas nowa powłoka zapewnia gładkość, dzięki czemu jest samoczyszcząca, a także chroni przed pęknięciami spowodowanymi zmianami temperatur oraz wnikaniem wody do wnętrza. Farba którą wybieramy powinna być w stanie nienaruszonym przez 20 lat. Wyobraź sobie teraz 20 lat braku zmartwień o swój dach… Chyba warto jest pomyśleć nad jego malowaniem. Zaletą jest również dowolność w wyborze koloru dachu, bo w ofercie mamy wiele bardzo ciekawych odcieni, od tradycyjnych i stonowanych, po niecodzienne i nieoczywiste. Każdy z pewnością znajdzie swój kolor idealny. Jeżeli myślisz o sprzedaniu nieruchomości, to dobrym sposobem podwyższenia jej wartości na rynku jest właśnie malowanie dachu. Jest relatywnie tanim rozwiązaniem, a bardzo zwiększy walory estetyczne i bezpieczeństwo domu.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?