Malowanie dachów Zamość | Lublin | Lubelskie

Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

O nas

Jesteśmy firmą, która od dziesięciu lat świadczy usługi z zakresu renowacji poszyć dachowych i malowania dachów na obszarze Lubelszczyzny, Zamościa, Lublina i całej Polski. Nasz zespół tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją, którzy bez problemu odnowią każdy dach, również Twój. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, czerpiemy wiedzę o najnowocześniejszych technikach i pracujemy na bezpiecznym sprzęcie alpinistycznym. Podstawowym celem naszych działań jest zadowolenie naszych Klientów, oraz zapewnienie im efektów na najwyższym poziomie. Każda usługa jest w naszej firmie objęta gwarancją udzielaną na piśmie.

W jaki sposób pracujemy?

Malowanie dachów wbrew pozorom nie jest prostą czynnością. Zwłaszcza, jeżeli chcemy być najlepsi w tej branży. Dlatego wciąż się doszkalamy, staramy i podnosimy poziom świadczonych usług. Potrafimy się zająć każdą powierzchnią. Dzięki naszemu doświadczeniu żadna powierzchnia nie stanowi problemu. Dbamy o sumienne wykonanie naszego zadania, bo wiemy, że zdrowy dach nad głową daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Aby nowa powłoka miała jak najlepszą przyczepność, korzystamy z profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na wodę do 85⁰C. Jeśli chodzi o farbę, to podgrzewamy ją do 45⁰C, aby miała większą lepkość, a korzystanie z dużej ilości rozcieńczalników nie było konieczne. To ekologiczne rozwiązanie, a ochrona przyrody to dla nas istotne zagadnienie. Dla mieszkańców Wadowic zrobimy wszystko, aby pomóc zrealizować marzenie o pięknym dachu na długie lata. Ponadto, na każde zlecenie dajemy gwarancję na piśmie, dzięki czemu masz pewność, że do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Średniactwo nas nie interesuje. My dachy malujemy 3 razy, a nie 2, tak jak konkurencja. Szanujemy naszych Klientów i gwarantujemy im dobre krycie oraz odporność na czynniki atmosferyczne i upływ czasu.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Kontakt

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Zastanawiasz się nad malowaniem dachu własnego domu, lokalu firmy bądź budynku, którym zarządzasz na terenie województwa lubelskiego? Nie masz pojęcia od czego zacząć i jak poradzić sobie z tak trudnym zadaniem? Szukasz optymalnego pod wieloma względami rozwiązania? Już jest!

Ponieważ malowanie dachów jest prawdziwym, niełatwym wyzwaniem, eksperci odradzają samodzielne próby podejmowania tej pracy. Najlepszym rozwiązaniem, jakie można wybrać, zdecydowanie jest powierzenie dachu profesjonalistom, którzy zajmą się tym najlepiej, jak tylko będą potrafili. Malowanie dachów w Lublinie, jak i w Zamościu od lat przejęli właśnie wybitni i kompetentni fachowcy z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem i zdolnościami malowniczymi w ręku. Dzięki nim właściciele budynków cieszą się odnowionymi domami i niezwykłymi efektami wizualnymi. Co więcej, to oczywiście nie koniec korzyści! Co jeszcze powinno przekonać nas do wyboru ekipy znającej się na rzeczy, zamiast zabieraniu się za amatorszczyznę?

W pierwszej kolejności, solidność i trwałość

Należy zaznaczyć, że ekipa fachowców, której powierzymy to zadanie, jakim jest malowanie dachów, bez wątpienia wykona swoją pracę w sposób solidny i rzetelny. Dzięki temu nie tylko będziemy mieć spokojną głowę i pełne zaufanie do pracujących na dachu ludzi, ale również nie będziemy musieli martwić się o trwałość wykonania. Pamiętajmy, że profesjonalnie pomalowany dach to spokój na długie lata! Niestety sami, jeśli nie jesteśmy mistrzami w tej dziedzinie, na pewno nie zrobimy tego równie porządnie i nie ma się temu co dziwić. Każdy jest przecież dobry w czym innym!

Po drugie, zaoszczędzony czas

W drugiej kolejności koniecznie zwróćmy uwagę, jak ogromną ilość czasu zaoszczędzimy wynajmując firmę specjalizującą się malowaniem dachów w Zamościu lub Lublinie. Czas, który sami musielibyśmy przeznaczyć zarówno na przygotowania, zakup potrzebnych materiałów, jak i samo wykonanie, w tym przypadku będziemy mogli spożytkować, na co tylko zechcemy. Czy jest coś cenniejszego niż czas, który możemy spędzić z najbliższymi na długich rozmowach, wyjazdach, a może na realizowaniu jakiejś indywidualnej pasji czy hobby? Absolutnie nie! Po co zatem tracić go na coś, co mogą zrobić za nas inni, wyspecjalizowani w danej dziedzinie ludzie?

Punkt trzeci – sprawne i czyste działanie

Malowanie dachów w Lublinie, Zamościu i ogólnie w województwie lubelskim to naprawdę rozwinięta, kompetentna branża. W związku z tym doświadczeniem możemy także być pewni, że ludzie, którym w tej kwestii zaufamy, zadbają o naszą prywatną przestrzeń. Innymi słowy, gdybyśmy sami czy ze znajomymi zdecydowali się pomalować dach naszego domu lub innego lokalu, z pewnością dużo bardziej byśmy nabrudzili, ponieważ nie jesteśmy na tyle wprawieni w te czynności, by szło nam to szybko, czysto i sprawnie. Odwrotnie sprawa ma się natomiast z profesjonalistami, którzy pomalowali już tak duże ilości dachów, że idzie im to zręcznie i bezproblemowo, pozostawiając do sprzątania absolutne minimum.