Świadczymy profesjonalne usługi doceniane przez klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – wymagające prace to możliwość wykazania się oraz doskonalenia umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej przedstawioną ofertą.

Festal

Od dziesięciu lat poddajemy renowacji i malujemy poszycia dachowe na terenie Tarnowa i Nowego Sącza. Świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Dzięki tak długiej praktyce jesteśmy w stanie odrestaurować każdy dach, w tym oczywiście Twój. W pracy używamy najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych technik i sprzętu alpinistycznego, sprawdzonego pod kątem bezpieczeństwa. Celem naszej firmy jest zadowolenie klientów, oraz zagwarantowanie im usług na wysokim poziomie. Każda nasza usługa jest objęta gwarancją, którą dajemy na piśmie.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Jak pracujemy?

Ciągłe doszkalanie i podnoszenie kwalifikacji jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu możemy być codziennie lepsi w pracy, która tylko pozornie wydaje się prosta. Teraz żadna powierzchnia nie stanowi już dla nas problemu. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze pomalowany dach zwiększa bezpieczeństwo domowników, a poczucie bezpieczeństwa w domu to podstawa. Przy realizowaniu zleceń korzystamy z profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na gorącą wodę do 85C, w celu zapewnienia jak najlepszej przyczepności. Aby farba miała najlepszą lepkość podgrzewana zostaje do temperatury 45 stopni, dzięki temu korzystanie z rozcieńczalników nie jest konieczne. To ekologiczne rozwiązanie, a dbanie o przyrodę jest dla nas ogromnie istotne. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Nowego Sącza, przyjedziemy, aby pomóc zrealizować Twoje marzenie o pięknym domu i dachu. Warto dodać, że na każde zrealizowane zlecenie dajemy gwarancję na piśmie, dzięki czemu masz pewność, że pracują dla Ciebie profesjonaliści. W celu zapewnienia odporności na czynniki atmosferyczne i upływ czasu oraz nadanie odpowiedniego krycia, dachy malujemy aż 3- a nie jak konkurencja, 2 razy. Wszystko po to, aby dać Ci świetny dach i to na długo. Bardzo długo.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?