Malowanie Dachów Tarnów | Nowy Sącz

Świadczymy profesjonalne usługi doceniane przez klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - wymagające prace to możliwość wykazania się oraz doskonalenia umiejętności. Zachęcamy do zapoznania się z poniżej przedstawioną ofertą.

social
media

Festal

Od dziesięciu lat poddajemy renowacji i malujemy poszycia dachowe na terenie Tarnowa i Nowego Sącza. Świadczymy profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Dzięki tak długiej praktyce jesteśmy w stanie odrestaurować każdy dach, w tym oczywiście Twój. W pracy używamy najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych technik i sprzętu alpinistycznego, sprawdzonego pod kątem bezpieczeństwa. Celem naszej firmy jest zadowolenie klientów, oraz zagwarantowanie im usług na wysokim poziomie. Każda nasza usługa jest objęta gwarancją, którą dajemy na piśmie.

Jak pracujemy?

Ciągłe doszkalanie i podnoszenie kwalifikacji jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu możemy być codziennie lepsi w pracy, która tylko pozornie wydaje się prosta. Teraz żadna powierzchnia nie stanowi już dla nas problemu. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze pomalowany dach zwiększa bezpieczeństwo domowników, a poczucie bezpieczeństwa w domu to podstawa. Przy realizowaniu zleceń korzystamy z profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na gorącą wodę do 85C, w celu zapewnienia jak najlepszej przyczepności. Aby farba miała najlepszą lepkość podgrzewana zostaje do temperatury 45 stopni, dzięki temu korzystanie z rozcieńczalników nie jest konieczne. To ekologiczne rozwiązanie, a dbanie o przyrodę jest dla nas ogromnie istotne. Nasze usługi świadczymy na terenie całego Nowego Sącza, przyjedziemy, aby pomóc zrealizować Twoje marzenie o pięknym domu i dachu. Warto dodać, że na każde zrealizowane zlecenie dajemy gwarancję na piśmie, dzięki czemu masz pewność, że pracują dla Ciebie profesjonaliści. W celu zapewnienia odporności na czynniki atmosferyczne i upływ czasu oraz nadanie odpowiedniego krycia, dachy malujemy aż 3- a nie jak konkurencja, 2 razy. Wszystko po to, aby dać Ci świetny dach i to na długo. Bardzo długo.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Co malujemy?

Naszym klientom oferujemy malowanie blach i dachówek. Plan realizacji każdego zlecenia mamy opracowany i podzielony na etapy, o których więcej możecie przeczytać w zakładce „Oferta”. Dzięki wielu latom praktyki poznaliśmy specyfikę poszczególnych materiałów i opracowaliśmy najbardziej adekwatny sposób ich renowacji i malowania. Możemy już powiedzieć, że jesteśmy mistrzami w swoim fachu. Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

Ile to kosztuje malowanie dachów w Nowym Sączu i Tarnowie?

Nie damy Ci gwarancji najniższej ceny. Nie zrobimy tego, bo wiemy, że jakość ma swoją cenę, ale trwałość jest u nas tak duża, że ostatecznie jeszcze zaoszczędzisz. Przykładamy szczególną wagę do tego, by Twój dach był piękny, czysty i cieszył oko przez długi czas. Trwałość efektów możemy Ci zagwarantować.
Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty i cennika malowania dachów? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub SMS-owo.