Pełen profesjonalizm malowania dachów na terenie Piotrkowa Trybunalskiego doceniany przez klientów. W Festal nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Malowanie dachów w Piotrkowie Trybunalskim

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w malowaniu dachów blaszanych bądź pokrytych dachówką. Rodzaj pokrycia nie ma znaczenia – jesteśmy w stanie stawić czoła każdemu wyzwaniu. Najlepsze rezultaty naszej pracy możemy uzyskać dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, który już od wielu lat zajmuje się pracą w branży budowlanej. Malowanie dachu w Piotrkowie Trybunalskim to praca wymagająca wiedzy, doświadczenia i użycia profesjonalnego sprzętu. Dlatego nieustannie stawiamy na rozwój firmy ulepszając nasz sprzęt – obecnie korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, którego stosowania pomaga zapewnić najlepsze rezultaty pracy oraz pełne bezpieczeństwo pracowników. Podczas malowania wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które zapewnią utrzymanie się uzyskanych rezultatów przez wiele lat.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Jak przebiega malowanie dachu w Piotrkowie Trybunalskim?

Podstawą naszej pracy jest dobra komunikacja z klientem. Dlatego też przed rozpoczęciem prac wspólnie omawiamy zlecenie, przedstawiając poszczególne etapy renowacji dachu. Będą się one różnić w zależności od tego, jakim materiałem jest on pokryty. Razem z klientami podejmujemy również decyzję o wyborze farby użytej do malowania. Dbamy także o zachowanie pełnego bezpieczeństwa naszych pracowników. W tym celu budujemy stanowiska linowe, które pozwolą pracować szybko i dokładnie, bez obawy o upadek z dużej wysokości. Następnym krokiem jest dokładne pozbycie się korozji lub rozmaitych zanieczyszczeń z całej powierzchni dachu. Mogą to być mchy, które uniemożliwiłyby wykonanie zlecenia. Chcesz wiedzieć więcej na temat poszczególnych etapów malowania dachu w Piotrkowie Trybunalskim? Sprawdź zakładkę „oferty”, w której zamieściliśmy niezbędne informacje dotyczące przebiegu realizacji zlecenia. Warto zaznaczyć, że przykładamy uwagę do zachowania czystości w obrębie domu klienta. Nie chcemy, aby substancje użyte do wykonania prac przedostały się na inne elementy budynku, niż dach. W tym celu zabezpieczamy komin, podjazd wokół domu oraz parapety. Dzięki tym zabiegom mamy pewność, że farba nie przedostanie się tam, gdzie nie powinna. Po skończonym zleceniu sprzątamy powstały podczas jego wykonywania bałagan.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?