Malowanie Dachów Przemyśl

Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

Profesjonalne malowanie dachów w Przemyślu

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w malowaniu dachów w Przemyślu i wielu innych polskich miastach. Nasz zespół tworzony jest jedynie przez wykwalifikowanych pracowników, którzy od lat działają w branży budowlanej. Renowacja dachów nie ma przed nimi tajemnic i stawią czoła każdemu wyzwaniu. To osoby doskonale przeszkolone do pracy w każdych warunkach, w tym na dużych wysokościach. Stale się rozwijamy – w naszej pracy korzystamy jedynie z nowoczesnych sprzętów i wciąż szukamy nowych rozwiązań. Co więcej, posługujemy się nowoczesnymi technikami pracy, a naszym klientom proponujemy rozwiązania inne niż konkurencja. Malowanie dachu w Przemyślu to nasza specjalność.

Dlaczego warto zdecydować się na malowanie dachu w Przemyślu?

Materiały, z których wykonany jest dach, są stale wystawione na wiele czynników atmosferycznych. Mają nieustanny kontakt z silnym deszczem oraz zostają nagrzewane przez silne słońce. Dlatego też są narażone na powstawanie wielu uszkodzeń oraz utratę pierwotnego, nasyconego koloru. Aby zapobiec ich nadmiernemu zniszczeniu, należy co kilka lat dokonywać przeglądu ich stanu technicznego oraz wykonywać prace konserwacyjne. Zniszczony dach, pozbawiony pierwotnego koloru, znacznie wpłynie na pogorszenie się wizerunku Twojego domu. Co najważniejsze, jego zła kondycja wpłynie na gorszą ochronę budynku.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Kontakt

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Jak pracujemy?

Malowanie dachów w Przemyślu to złożony proces, którego wykonanie wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zaangażowania pracowników. Dzięki naszej pracy dachy zyskują zupełnie nowy wygląd, a ponadto, naprawimy każdy powstały ubytek. Jesteśmy w stanie pomalować każdy dach, niezależnie czy został wykonany z dachówki, czy z blachy. Każdy z materiałów wymaga uwagi i odpowiedniego doboru metod pracy.

Stawiamy mocny nacisk na jak najlepszą komunikację z klientami, którzy stale informowani są o przebiegu naszych prac. Wraz z nimi dobieramy rodzaj oraz kolor użytej farby. Dbamy także o naszych klientów poprzez ochronę ich miejsca zamieszkania przez zachowanie jak największego porządku. W tym celu ochraniamy części budynku, takie jak komin, okna dachowe oraz podjazd, by nie miały styczności z farbą. Po wykonaniu zlecenia dokładnie sprzątamy teren wokół domu klienta.

Malowanie dachów w Przemyślu to praca na wysokościach, dlatego wymaga najlepszego zabezpieczenia. W tym celu nasi pracownicy zabezpieczani są poprzez wytrzymałe liny. Korzystamy z najnowszego sprzętu alpinistycznego, dzięki któremu zespół może szybko poruszać się po dachu i docierać do jego najmniejszych elementów.

Czym się wyróżniamy?

Nasza firma zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Jako jedyni w Polsce oferujemy aż 3-krotne malowanie dachu, aby zapewni mu najlepszą ochronę na wiele kolejnych lat. Malowanie dachu w Przemyślu wykonane przez naszą firmę to świetna inwestycja – przez wiele następnych lat można być spokojnym o kondycję swojego dachu, który nie będzie wymagał ponownej renowacji. Istnieje także możliwość na wystawienie przez nas pisemnej gwarancji.