Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Profesjonalne malowanie dachów w Przemyślu

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w malowaniu dachów w Przemyślu i wielu innych polskich miastach. Nasz zespół tworzony jest jedynie przez wykwalifikowanych pracowników, którzy od lat działają w branży budowlanej. Renowacja dachów nie ma przed nimi tajemnic i stawią czoła każdemu wyzwaniu. To osoby doskonale przeszkolone do pracy w każdych warunkach, w tym na dużych wysokościach. Stale się rozwijamy – w naszej pracy korzystamy jedynie z nowoczesnych sprzętów i wciąż szukamy nowych rozwiązań. Co więcej, posługujemy się nowoczesnymi technikami pracy, a naszym klientom proponujemy rozwiązania inne niż konkurencja. Malowanie dachu w Przemyślu to nasza specjalność.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Dlaczego warto zdecydować się na malowanie dachu w Przemyślu?

Materiały, z których wykonany jest dach, są stale wystawione na wiele czynników atmosferycznych. Mają nieustanny kontakt z silnym deszczem oraz zostają nagrzewane przez silne słońce. Dlatego też są narażone na powstawanie wielu uszkodzeń oraz utratę pierwotnego, nasyconego koloru. Aby zapobiec ich nadmiernemu zniszczeniu, należy co kilka lat dokonywać przeglądu ich stanu technicznego oraz wykonywać prace konserwacyjne. Zniszczony dach, pozbawiony pierwotnego koloru, znacznie wpłynie na pogorszenie się wizerunku Twojego domu. Co najważniejsze, jego zła kondycja wpłynie na gorszą ochronę budynku.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?