Malowanie dachów Radom

Pełen profesjonalizm doceniani przez klientów, nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy

social
media

Malowanie dachów w Radomiu – poznaj doświadczonych specjalistów

Jesteśmy profesjonalną firmą, której specjalizacją jest malowanie dachu w Radomiu. Od wielu lat zajmujemy się renowacją dachów w obrębie całego Radomia i nie tylko. Wyróżnia nas przede wszystkim wysoka jakość usług, najniższe z możliwych cen oraz dobra komunikacja z klientem. Sprawiamy, że każdy dach zyskuje nowy, odświeżony wygląd.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Z biegiem lat kondycja dachu pogarsza się. Na jego powierzchni zaczyna być widoczna rdza oraz powstają ubytki. Ważne, by mimo upływu czasu utrzymać go w jak najlepszym stanie. W tym celu niezbędne będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy. Sprawdź malowanie dachów w Radomiu. Chcąc utrzymać dach w odpowiedniej kondycji, konieczna jest kontrola stanu technicznego oraz renowacja. Ważne, by w jak najkrótszym czasie zareagować na ubytki poprzez kontakt ze specjalistami. Warto dobrze wybrać zespół, któremu zlecą Państwo wykonanie usługi. To jeden z najistotniejszych elementów architektonicznych budynku, więc wszelkie prace muszą zostać przeprowadzone z dbałością o nawet najmniejszy szczegół oraz niezwykle bezpiecznie. Aby nawiązać kontakt ze specjalistami, zadzwoń pod numer 530 496 294. Przeprowadzimy niezbędne konsultacje, dokonamy wyceny oraz przedstawimy szczegółową ofertę. Co więcej, w kontakcie z klientem stawiamy na szczerość oraz bezpośredniość. Dlatego przed rozpoczęciem renowacji wspólnie ustalimy, jaki rodzaj farb zostanie użyty do przeprowadzenia odnowy dachu oraz który kolor najbardziej Państwu odpowiada.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Profesjonalne malowanie dachu w Radomiu

Renowacja dachu to nasza specjalność. Profesjonalną obsługę uzyskujemy poprzez zespół składający się jedynie z doświadczonych pracowników, którzy pracują w branży budowlanej już od wielu lat. Podstawą ich działania jest zapewnienie zadowolenia klientów – w związku z tym dbają oni o nawet najdrobniejszy szczegół i będą w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki ich szerokiej wiedzy można w łatwy sposób dobrać odpowiednią technikę renowacji, zabezpieczenia i malowania dachu.

Festal dba nie tylko o najwyższą jakość wykonywanych usług, ale także pełne bezpieczeństwo pracy. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, technik alpinistycznych oraz urządzeń działających według najnowszych technologii. Dzięki temu nasi pracownicy działają szybko oraz skutecznie, a duże wysokości oraz strome spady nie stanowią najmniejszego problemu.

Co nas wyróżnia?

Oferujemy profesjonalne malowanie dachu w Radomiu, które dodatkowo objęte jest pisemną gwarancją. Ale to nie jedyne czym się wyróżniamy.

Do pracy wykorzystujemy wysokociśnieniowe myjki na gorącą wodę do 85 °C. W celu zapewnienia najlepszego wyglądu Państwa dachom oraz odporności na czynniki atmosferyczne, ich malowanie odbywa się nawet 3-krotnie. Dzięki takim zabiegom nie jest im straszny upływ czasu i nowy wygląd zachowają na znaczne dłużej.
Zadzwoń 530 496 294 i sam przekonaj się, że renowacja i malowanie dachu w Radomiu mogą zostać przeprowadzone szybko i bezproblemowo. Wystarczy, że zajmą się tym profesjonaliści.