Malowanie Dachów Rzeszów | Mielec | Podkarpacie

Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

O nas

Coraz popularniejszym zabiegiem staje się malowanie dachów. Pozwala na niemal całkowitą zmianę charakteru domu oraz bardzo dobrą ochronę przez wieloma szkodliwymi czynnikami. Jeżeli masz ochotę na zmianę w domu, a raczej na domu, to zaufaj tylko profesjonalistom z latami doświadczenia i pasją do pracy. Zanim powierzysz komuś pracę sprawdź go dobrze, bo na rynku jest wiele nieuczciwych firm. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem dla osób z Rzeszowa, podkarpackiego i okolic będzie współpraca z nami! Renowacją dachów zajmujemy się od wielu lat, mamy bardzo dobre opinie klientów i chęć, by odmienić właśnie Twój dach! Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się w celu poznania szczegółów! Jeżeli nadal nie widzisz potrzeby malowania dachu, to pozwól, że przedstawimy Ci kilka korzyści.

Co zyskuję malując dach?

Niekwestionowaną poprawę wyglądu dachu – niejednokrotnie słyszeliśmy od klientów w Rzeszowie, że efekt jest nawet lepszy, niż jakby kupili nowe dachówki. Możesz wybrać kolor, jaki tylko chcesz. W ofercie mamy bardzo bogatą paletę barw. Zdecydowanie zwiększa się wartość nieruchomości na rynku. Jeżeli nosisz się z zamiarem sprzedania domu i zależy Ci na uzyskaniu wysokiej ceny, to malowanie dachu powinno bardzo pomóc. Ważne jest to na podkarpaciu, bo tam rynek nieruchomości działa bardzo prężnie. Zyskujesz trwałość, odporność na zanieczyszczenia i solidną ochronę; słowem - poczucie bezpieczeństwa – a to w domu chyba najważniejsze. Nowa powłoka jest gładsza, samoczyszcząca, chroni przed wnikaniem wody oraz przed pęknięciami pod wpływem niskiej temperatury. Kolor powinien być trwały i w stanie nienaruszonym nawet do 20 lat. Wyobraź sobie zatem 20 lat beztroski i spokoju z dachem, chyba warto… Jak widzisz malując dach dużo zyskujesz, ale jeszcze więcej oszczędzasz! Malowanie jest zdecydowanie tańsze od wymiany dachówek, a równie (jak nie bardziej) efektywne.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Kontakt

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Przed czym chroni malowanie dachu?

Malowanie dachu w Rzeszowie to gwarancja ochrony przed wodą, mrozem, promieniowanie UV i zabrudzeniami, dzięki samoczyszczącej powłoce. To również pomoc w walce z grzybami, glonami, mchem i porostami oraz coraz częściej u nas występującym kwaśnym deszczem.

Mamy nadzieję, że teraz jesteś już przekonany do zalet malowania dachu w Rzeszowie i zdecydujesz się na tę usługę w naszym wykonaniu. Czekamy na kontakt i do zobaczenia!

Ile kosztuje malowanie dachu?

Jeżeli już dochodzimy do ceny, to nie można jednoznacznie określić ceny usługi. Wiele zależy od kondycji dachu, poprzednich działań renowacyjnych lub ich braku, rodzaju pokrycia i trudności pracy na nim. Możemy jednak zagwarantować, że malowanie dachu w Rzeszowie, będzie zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, niż wymiana dachówek.