Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Malowanie dachów – czy warto się na nie zdecydować?

Na renowację dachu powinien zdecydować się każdy, kto dostrzega znaczne pogorszenie się jego kondycji. Mogą na nią wskazywać zarówno wyblakły kolor oraz liczne ubytki. Jeżeli niekorzystny wygląd dachu wpływa na pogorszenie wizerunku całego budynku to znak, że warto skontaktować się z nami. Nasza praca rozpoczyna się poprzez uzgodnienie z klientem wszystkich szczegółów wykonywanego przez nas zlecenia. Uzgadniamy, czym dokładnie się zajmiemy oraz podamy ostateczną cenę. Razem z klientami dokonamy także wyboru w zakresie farb użytych do malowania dachu. Mogą oni zdecydować się na jeden z kilku dostępnych odcieni. Jesteśmy także otwarci na wszelkie sugestie. Podstawą naszej pracy jest ścisła współpraca z klientem oraz zaoferowanie usług najwyższej jakości. Zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji. Po pierwsze przykładamy dużą wagę do jakości oferowanych przez nas usług. W celu najlepszego zabezpieczenia dachów stosujemy 3 warstwy farby – większość konkurencyjnych firm używa tylko dwóch. Co więcej, zależy nam na Państwa zaufaniu, dlatego po każdym zakończonym zleceniu wystawiamy pisemną gwarancję.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Jak przebiega malowanie dachu w Stalowej Woli?

Malowanie dachu w Stalowej Woli rozpoczynamy od zbudowania stanowisk linowych będących doskonałym zabezpieczeniem dla naszych pracowników. Dzięki nim mogą pracować szybko i dokładnie, bez obaw o upadek z dużej wysokości. Gwarancja bezpieczeństwa jest w naszym przypadku całkowitą podstawą. Malowanie dachu w Stalowej Woli nie mogłoby odbyć się bez oczyszczenia jego powierzchni z grzybów, alg i porostów. Usuwamy także całą powstałą rdzę. Niezwykle ważnym etapem malowania dachu jest odtłuszczanie. Pozwoli ono na pozbycie się tłuszczy przeniesionych poprzez spaliny samochodowe. Ten zabieg umożliwi nowej powłoce na znacznie lepszą przyczepność. Malowanie dachów w Stalowej Woli odbywa się poprzez nałożenie aż 3 warstw farby. To umożliwi doskonałą ochronę dachówki oraz blachy. O pozostałych etapach renowacji dachu mogą Państwo przeczytać w zakładce „Oferta” umieszczonej w górnej części naszej strony internetowej.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?