Malowanie Dachów Bielsko

Pełen profesjonalizm malowania dachów na terenie Śląska doceniany przez klientów. W Festal nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się malowaniem oraz renowacją dachów w województwie świętokrzyskim i na terenie wielu innych miast. Zadzwoń pod numer 530 496 294, gdy tylko zauważysz zmiany w wyglądzie Twojego dachu. Z biegiem lat może on stracić swój dawny kolor bądź nabyć kilka uszkodzeń. Opady atmosferyczne oraz mocne słońce działają na jego niekorzyść – gdy wyrządzą jakiekolwiek szkody, z pomocą przychodzimy my

Jak pracujemy?

Podczas naszej pracy stawiamy na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Malowanie dachów w Świętokrzyskim rozpoczynamy od odpowiedniego przygotowania miejsca pracy, a co za tym idzie zabezpieczenia naszych pracowników. W obrębie domu mocujemy liny zapobiegające przed groźnym upadkiem z dużej wysokości. To zabezpieczenie umożliwi zespołowi szybkie i dokładne wykonywanie swoich obowiązków. Kolejny krok to dokładnie oczyszczenie powierzchni dachu z rdzy, grzybów, czy też mchu. Pozbywamy się także niechcianych tłuszczy spowodowanych przez przykładowo spaliny samochodowe, dzięki czemu nałożona powłoka zyska znacznie lepszą przyczepność. Następne kroki to mycie dachu za pomocą myjki z wodą pod maksymalnym ciśnieniem 350 bar. Zabezpieczamy także wiele elementów budynków takich jak okna dachowe lub komin przed przedostaniem się na nie farby.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Dlaczego warto zdecydować się na malowanie dachu w Świętokrzyskim?

Malowanie dachów w Świętokrzyskim to jedna z najczęściej wykorzystywanych metod odnowy budynków. Dach jest przecież jedną z jego najważniejszych części, więc koniecznie musi pozostać w najlepszej kondycji. Należy reagować na wszelkie ubytki, jakie na nim powstają, poprzez kontakt z firmą specjalizującą się w jego renowacji.

Przy użyciu najnowszych technik oraz specjalistycznego sprzętu jesteśmy w stanie szybko zadbać o Twój dach i zapobiec szybkiemu pojawieniu się nowych zniszczeń. Współpraca z naszą firmą jest inwestycją w najlepszą kondycję dachu na wiele przyszłych lat. Nakładamy na niego nową powłokę, która zapewnia gładkość. Dzięki temu jest samoczyszcząca oraz chroni przed tworzeniem się pęknięć i wnikaniem wody do wnętrza dachu.
Efekty naszej pracy pozwalają na zmianę wyglądu całego domu. Odnowiony dach skutecznie wpływa na wizerunek całego budynku sprawiając, że prezentuje się znacznie lepiej niż dotychczas. A jeśli chcesz zmienić kolor dachu – nic prostszego, w naszej ofercie posiadamy wiele ciekawych odcieni. Są to barwy neutralne, jak i odbiegające od tych standardowych spotykanych na dachach. Gwarantujemy wysoką jakość usług, przy zachowaniu najniższych z możliwych cen.

Czym wyróżnia się firma Festal?

Wyróżnia nas przede wszystkim nowoczesne podejście do wykonywania zleceń. Malowanie dachu w Świętokrzyskim przez naszą firmę to trzykrotne położenie farby na dach, by substancja mogła dobrze zabezpieczyć materiał jego wykonania.

Do pracy wykorzystujemy profesjonalne farby, które odznaczają się między innymi bardzo dobrą przyczepnością, możliwością odbijania promieni UV oraz działaniem ograniczającym rozwój mchów, glonów i porostów.
Zachęcamy do bliższego przyjrzenia się naszej ofercie. Wszystkie szczegóły dotyczące przeprowadzanych przez nas prac znajdują się na stronie internetowej.