Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O nas

Jesteśmy firmą, która od dziesięciu lat świadczy usługi z zakresu renowacji poszyć dachowych i malowania dachów na obszarze Wadowic. Nasz zespół tworzą ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją, którzy bez problemu odnowią każdy dach, również Twój. W naszej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, czerpiemy wiedzę o najnowocześniejszych technikach i pracujemy na bezpiecznym sprzęcie alpinistycznym. Podstawowym celem naszych działań jest zadowolenie naszych Klientów, oraz zapewnienie im efektów na najwyższym poziomie. Każda usługa jest w naszej firmie objęta gwarancją udzielaną na piśmie.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

W jaki sposób pracujemy?

Materiały pokryciowe wymagają regularnych zabiegów konserwacyjnych oraz kontroli stanu technicznego. W przypadku pojawienia się rdzy bądź uszkodzeń zachęcamy do jak najszybszego zlecenia nam przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Renowacja dachu przywraca mu pierwotny wygląd oraz właściwości. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z renowacją dachów. Wykonujemy usługi zarówno na dachach blaszanych, jak i z dachówki. Do każdego z tych materiałów podchodzimy indywidualnie, dobierając poszczególne etapy prac pod obrabiany materiał. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejszy sposób renowacji i zabezpieczenia. Malowanie dachów wbrew pozorom nie jest prostą czynnością. Zwłaszcza, jeżeli chcemy być najlepsi w tej branży. Dlatego wciąż się doszkalamy i podnosimy poziom świadczonych usług. Potrafimy się zająć każdą powierzchnią. Dzięki naszemu doświadczeniu żadna powierzchnia nie stanowi problemu. Dbamy o sumienne wykonanie naszego zadania, bo wiemy, że zdrowy dach nad głową daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Aby nowa powłoka miała jak najlepszą przyczepność, korzystamy z profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych 500 bar na wodę do 85⁰C. Jeśli chodzi o farbę, to podgrzewamy ją do 45⁰C, aby miała większą lepkość, a korzystanie z dużej ilości rozcieńczalników nie było konieczne. To ekologiczne rozwiązanie, a ochrona przyrody to dla nas istotne zagadnienie. Dla mieszkańców Wadowic zrobimy wszystko, aby pomóc zrealizować marzenie o pięknym dachu na długie lata. Ponadto, na każde zlecenie dajemy gwarancję na piśmie, dzięki czemu masz pewność, że do pracy podchodzimy bardzo odpowiedzialnie. Średniactwo nas nie interesuje. My dachy malujemy 3 razy, a nie 2, tak jak konkurencja. Szanujemy naszych Klientów i gwarantujemy im dobre krycie oraz odporność na czynniki atmosferyczne i upływ czasu. Przygotowanie dachówki przed malowaniem składa się z mycia ciśnieniowego i odtłuszczenia powierzchni, mechanicznego czyszczenia rdzy oraz zabezpieczenia antykorozyjnego. Prace, które przeprowadzamy, obejmują malowanie dachów z blachy i blachodachówki, malowanie dachówki oraz gontów, mycie i malowanie elewacji budynków, prace dekarskie oraz konserwację dachów. Bardzo ważnym aspektem jest również zaimpregnowanie pokrycia dachowego. Pozwoli to na jeszcze dłuższe cieszenie się efektami renowacji.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?