Festal to pełen profesjonalizm malowania dachów doceniany przez wielu klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

O nas

Nasza firma już od wielu lat dba o malowanie dachów w Warszawie, niezmiennie zachowując najwyższe standardy i zdobywając zaufanie szerokiego grona klientów. Specjalizujemy się nie tylko w malowaniu pokryć dachowych, ale także ich renowacji oraz konserwacji. Grono naszego zespołu stanowią jedynie specjaliści, których wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość usług. Dzięki ich wiedzy i profesjonalizmowi każde zlecenie wykonane jest z dbałością o najmniejszy szczegół. U nas pasja i zaangażowanie przekłada się na efekty widoczne po każdym zakończonym zleceniu – dachy zyskują zupełnie nowy wygląd, a wszelkie defekty zostają usunięte . Malowanie dachu w Warszawie i na Mazowszu wymaga użycia zaawansowanego sprzętu oraz najlepszych jakościowo materiałów. Festal wyróżnia się wykorzystaniem najnowszych rozwiązań, które umożliwiają malowanie dachów w Warszawie w sposób bezpieczny oraz efektywny. Każdy nasz klient zyskuje zupełnie nowy dach pozbawiony wszelkich usterek, dzięki któremu zupełnie odmienia się wizerunek całego domu. Zaczynając współpracę, zależy nam na dokładnym poznaniu potrzeb klienta. W tym celu już przed rozpoczęciem działań omawiamy , czego dokładnie Państwo od nas oczekują i jaki efekt chcieliby uzyskać.

Festal - malowanie dachów Bełchatów

Malowanie dachów w Warszawie – działamy bezpiecznie i terminowo

Fundamentem naszej firmy jest zadowolenie klienta oraz bezpieczeństwo pracowników. Do pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt alpinistyczny, zapewniający kompleksową ochronę, z zachowaniem wszelkich zasad BHP. Dlatego pomimo pracy na dużych wysokościach, oraz konieczności dotarcia do trudno dostępnych miejsc, nigdy nie narażamy się na ryzyko. Każdy z pracowników jest zaznajomiony z technikami alpinistycznymi, posiada badania wysokościowe oraz został przeszkolony z poruszania się po dachu, co pozwala na szybką pracę bez ryzyka upadku. Wymagające dachy to dla nas możliwość wykazania się — nawet w trudnych przypadkach, oferujemy terminowe malowanie dachu w Warszawie. Każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego ustalenia oczekiwań klienta, następnie dobieramy system malowania – farby oraz ich kolorystykę. W trakcie naszej pracy jesteśmy stale otwarci na wszelkie Państwa sugestie oraz uwagi. Wiemy, że najlepszą komunikację można osiągnąć tylko dzięki bezpośredniemu kontaktowi oraz szczerości. Dlatego też informujemy, na jakim etapie są obecnie prowadzone działania, a co najważniejsze, nie wprowadzamy jakichkolwiek zmian bez Państwa wiedzy.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?