Świadczymy profesjonalne usługi doceniane przez klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych – wymagające prace to możliwość wykazania się oraz doskonalenia umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z poniżej przedstawioną ofertą

Festal – kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami od lat działającymi na rynku. Oferujemy renowację poszyć dachowych i malowanie dachów na terenie Wrocławia. Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim, kompleksowym doświadczeniem oraz pasją do prac wysokościowych. Pracujemy z użyciem najlepszych jakościowo, przemysłowych materiałów. Ponadto stosujemy innowacyjne techniki pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Wrocławia.

Festal - malowanie dachów Wrocław

Kompleksowa oferta

Pokrycia dachowe wymagają regularnych zabiegów konserwacyjnych oraz kontroli stanu technicznego. W przypadku pojawienia się rdzy bądź uszkodzeń, zachęcamy do jak najszybszego zlecenia prac konserwacyjnych. Malowanie dachu przywraca mu pierwotny wygląd oraz właściwości. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z renowacją dachów. Wykonywane przez nas usługi dotyczą pokryć dachowych każdego rodzaju. Każdy materiał wymaga indywidualnego podejścia, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać najodpowiedniejszy sposób renowacji, zabezpieczenia i malowania danej powierzchni. Przygotowanie blachy przed malowaniem składa się z mycia ciśnieniowego i odtłuszczenia poszycia, mechanicznego czyszczenia rdzy oraz zabezpieczenia antykorozyjnego. Prace, które przeprowadzamy, obejmują malowanie dachów z blachy i blachodachówki, malowanie dachówki oraz gontów, mycie i malowanie elewacji budynków, prace dekarskie oraz konserwacje dachów. Zajmujemy się również myciem i impregnacją kamienia, oraz kostki brukowej.

Klienci o nas

Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Violetta NawrockaVioletta Nawrocka
10:56 06 Dec 22
Polecam tę firmę ze względu na pełen profesjonalizm. Zlecenie zostało wykonane szybko i dokładnie.❤️
Oliwia ZimońskaOliwia Zimońska
15:25 11 Nov 22
Bardzo dobra i profesjonalna firma ,godna polecenia .Szczerze polecam firmę wysoka jakość,terminowo,solidnie ,i szybko. Panowie bardzo zorganizowani.Dach po wykonanej pracy wygląda super .Jestem bardzo zadowolona! polecam serdecznie ☺️☺️
Patryk StasinowskiPatryk Stasinowski
13:11 14 Sep 22
Bardzo długo szukałem firmy której powierzę malowanie dachu mojego domu. Niestety firm niekompetentnych na rynku jest naprawdę sporo, a znaleźć odpowiednią nie jest łatwo. Na szczęście znajomi polecili mi FESTAL, bo i u nich i u kilku innych ich znajomych Festal malował dach i praca była zawsze wykonana na najwyższym poziomie. Zresztą sam byłem u znajomych obejrzałem ich dach po malowaniu i rzeczywiście dach wyglądał jak nowy. Od pomalowania mojego dachu minęły już ponad 2 miesiące i teraz ja z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Dach jak nowy, pomalowany bardzo dokładnie (z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół i element dachu). Jestem bardzo zadowolony i z czystym sumieniem zostawiam swoją rekomendację.
Bartek KościelniakBartek Kościelniak
16:44 11 Mar 22
Bardzo polecam firmę Festal. Usługa bardzo dobrze wykonana, jak widać na załączonych zdjęciach (zdjęcia przed i po). Robota była wykonywana prawie rok temu i na ten moment, powierzchnia dachu wygląda bardzo dobrze, jakby była niedawno malowana. Jak najbardziej polecam.
jacek podolskijacek podolski
14:23 15 Dec 19
Firma FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma.
js_loader

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

  Zobacz miasta gdzie działamy

  Gdzie nas znajdziesz?

  Skontaktuj się z nami

  Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

   Zobacz miasta gdzie działamy

   Gdzie nas znajdziesz?