Malowanie dachów Wrocław

Świadczymy profesjonalne usługi doceniane przez klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych - wymagające prace to możliwość wykazania się oraz doskonalenia umiejętności. Zapraszamy do zapoznania się z poniżej przedstawioną ofertą

social
media

Festal - Kim jesteśmy

Jesteśmy profesjonalistami od lat działającymi na rynku. Oferujemy renowację poszyć dachowych i malowanie dachów na terenie Wrocławia. Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim, kompleksowym doświadczeniem oraz pasją do prac wysokościowych. Pracujemy z użyciem najlepszych jakościowo, przemysłowych materiałów. Ponadto stosujemy innowacyjne techniki pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Wrocławia.

Kompleksowa oferta

Pokrycia dachowe wymagają regularnych zabiegów konserwacyjnych oraz kontroli stanu technicznego. W przypadku pojawienia się rdzy bądź uszkodzeń, zachęcamy do jak najszybszego zlecenia prac konserwacyjnych. Malowanie dachu przywraca mu pierwotny wygląd oraz właściwości. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z renowacją dachów. Wykonywane przez nas usługi dotyczą pokryć dachowych każdego rodzaju. Każdy materiał wymaga indywidualnego podejścia, a nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać najodpowiedniejszy sposób renowacji, zabezpieczenia i malowania danej powierzchni. Przygotowanie blachy przed malowaniem składa się z mycia ciśnieniowego i odtłuszczenia poszycia, mechanicznego czyszczenia rdzy oraz zabezpieczenia antykorozyjnego. Prace, które przeprowadzamy, obejmują malowanie dachów z blachy i blachodachówki, malowanie dachówki oraz gontów, mycie i malowanie elewacji budynków, prace dekarskie oraz konserwacje dachów. Zajmujemy się również myciem i impregnacją kamienia, oraz kostki brukowej.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Dlaczego warto zlecić nam usługę malowania dachu we Wrocławiu?

Poddany renowacji dach zwiększa bezpieczeństwo oraz poprawia walory wizualne domu. Naszym głównym celem jest zapewnienie zadowolenia i satysfakcji klienta. Stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług. Prace wykonujemy przy wykorzystaniu specjalistycznych sprzętów renomowanych producentów. Malujemy farbami przemysłowymi najwyższej jakości, idealnie dobranymi pod dany materiału. Służymy również radą co do kolorystyki farb używanych podczas wykonywanych prac. Nasze usługi to gwarancja odpowiedniego krycia oraz odporności na warunki atmosferyczne. Dbamy o to, żeby nowa powłoka miała jak najlepsze właściwości i mogła służyć przez kolejne lata. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na indywidualne podejście do każdego ze zleceń. Usługi świadczymy nie tylko na terenie Wrocławia, ale i całej Polski.
Nasze zlecenia wykonujemy szybko i terminowo. Nie musisz obawiać się opóźnień w realizacji zlecenia. Ponadto, oferujemy gwarancję na oferowane przez nas usługi.

Ile kosztuje malowanie dachów we Wrocławiu?

Nie damy Ci gwarancji najniższej ceny. Nie zrobimy tego, bo wiemy, że jakość ma swoją cenę, ale trwałość jest u nas tak duża, że ostatecznie jeszcze zaoszczędzisz. Przykładamy szczególną wagę do tego, by Twój dach był piękny, czysty i cieszył oko przez długi czas. Trwałość efektów możemy Ci zagwarantować.
Chcesz wiedzieć więcej na temat naszej oferty i cennika malowania dachów? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub SMS-owo.