Malowanie dachów Wrocław

Pełen profesjonalizm doceniani przez klientów, nie boimy się wezwań, pełen zakres usług, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

social
media

Festal - Kim jesteśmy

Jesteśmy profesjonalistami od lat działającymi w przemyśle linowym. Oferujemy renowację poszyć dachowych i malowanie dachów na terenie Wrocławia. Oferowane przez nas usługi wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim, kompleksowym doświadczeniem oraz pasją do prac wysokościowych. Pracujemy z użyciem najlepszych jakościowo, przemysłowych materiałów. Ponadto stosujemy innowacyjne techniki pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na terenie Wrocławia.

Kompleksowa oferta

Materiały pokryciowe wymagają regularnych zabiegów konserwacyjnych oraz kontroli stanu technicznego. W przypadku pojawienia się rdzy bądź uszkodzeń zachęcamy do jak najszybszego zlecenia przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Renowacja dachu przywraca mu pierwotny wygląd oraz właściwości. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z renowacją dachów. Wykonujemy usługi zarówno na dachach blaszanych, jak i z dachówki. Do każdego z tych materiałów podchodzimy indywidualnie, dobierając poszczególne etapy prac pod obrabiany materiał. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejszy sposób renowacji, zabezpieczenia i malowania danego materiału. Przygotowanie dachówki przed malowaniem składa się z mycia ciśnieniowego i odtłuszczanie powierzchni, mechanicznego czyszczenie rdzy oraz zabezpieczenia antykorozyjnego. Prace, które przeprowadzamy, obejmują malowanie dachów z blachy i blachodachówki, malowanie dachówki oraz gontów, malowanie elewacji budynków, prace dekarskie oraz konserwacja dachów. Bardzo ważnym aspektem jest również zaimpregnowanie pokrycia dachowego. Pozwoli to na jeszcze dłuższe cieszenie się efektami renowacji.

FESTAL to mistrzowie w swym fachu. Pracują szybko, dokładnie, czysto i bezpiecznie. Zleciłem im mycie mojego bardzo ale to bardzo brudnego dachu. Jacek podolski
Nie spodziewałem się takiego efektu, dachówka wygląda jak nowa. Polecił mi tą firmę mój brat, któremu malowali dach 3 lata temu. Jan Andrzej Pomykała
Bardzo solidna firma. Praca wykonana w terminie, sprawnie i dokładnie. Agnieszka Sekuła
Firma godna polecenia. Usługa wykonana fachowo i bardzo profesjonalnie. Szybko, sprawnie i solidnie.
Szczerze polecam!!! Do dziś jego dach wygląda jak nowy. Polecam, bo to naprawdę konkretna firma

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy dostępni dla Państwa od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 - 21.00

Dlaczego warto zlecić nam usługę malowania dachu we Wrocławiu?

Poddany renowacji dach zwiększa bezpieczeństwo oraz poprawia walory wizualne nieruchomości. Naszym głównym celem jest zapewnienie zadowolenia i satysfakcji u klienta. Stawiamy na jakość świadczonych przez nas usług. Prace wykonujemy przy wykorzystaniu specjalistycznych sprzętów renomowanych producentów. Malujemy farbami najwyższej jakości, idealnie dobranymi do renomowanego materiału. Służymy również radą co do kolorystyki farb użytych podczas wykonywanych prac. Nasze usługi to gwarancja odpowiedniego krycia oraz odporności na warunki atmosferyczne. Dbamy o to, żeby nowa powłoka miała jak najlepsze właściwości i mogła służyć przez kolejne lata. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala na indywidualne podejście do każdego ze zleceń. Usługi świadczymy na terenie Wrocławia.
Nasze zlecenia wykonujemy szybko i terminowo. Nie musisz obawiać się opóźnień w realizacji zlecenia. Oferujemy gwarancję na oferowane przez nas usługi.

Ile kosztuje malowanie dachów we Wrocławiu?

Nasza firma oferuje najwyższą jakość świadczonych usług przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnej ceny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu konsultacji, wyceny oraz poznania szczegółowej oferty naszej firmy.