Festal to renomowana firma zajmująca się renowacją poszyć dachowych. Zespół ludzi z dziesięcioletnią praktyką i szeroką wiedzą sprawia, że jesteśmy mistrzami w swym fachu.

Dachówka czy blacha nie kryje przed nami żadnych tajemnic

Dachówka czy blacha nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Co tanie- to drogie, więc nie bawimy się w półśrodki. Do pracy używamy materiałów przemysłowych najwyższej KLASY. Przez to Twój dach przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu, technik alpinistycznych i najnowocześniejszych technologii możemy pracować szybko, dokładnie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Duże wysokości czy strome, trudno dostępne powierzchnie nie stanowią dla nas problemu. Dobrze pomalowany dach = dobrze przygotowany dach. Aby nowa powłoka miała jak najlepszą przyczepność do podłoża, do umycia dachu, jako jedyna firma na rynku używamy specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych 500bar na gorącą wodę do 85*C. Farba nawierzchniowa również zostaje przez nas podgrzana do 45*C przez co ograniczamy użycie rozcieńczalników do minimum a farba zyskuje większą lepkość. Jest to najbardziej ekologiczne rozwiązanie techniczne w konserwacji dachów.

W odróżnieniu od klasycznych systemów powłokowych, roztwór bazujący na substancjach bio-chemicznych jest wykorzystywany jako trwały element końcowej powłoki. Oznacza to mniejsze obciążenie dla środowiska naturalnego. Malujemy dachy na terenie całej polski. Na każdą wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji. Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość lub zadzwoń.

Spośród innych firm wyróżnia nas:

  • Wykorzystywanie specjalistycznych, wysokociśnieniowych myjek na gorącą wodę (500 bar 1200 l/godz., 85 stopni C).

  • Podgrzewanie farby nawierzchniowej do temp. 45 stopni Celsjusza.

  • Dbałość o środowisko naturalne.

  • Dwu, a w niektórych przypadkach nawet 3-krotne malowanie dachów, tak by zapewnić im odpowiedni wygląd i jak największą odporność na czynniki atmosferyczne oraz upływ czasu.

  • Profesjonalne usługi malowania dachów na terenie całej Polski.

  • Pisemna gwarancja na każdą usługę.

W celu kontaktu i ustalenia szczegółów wystarczy zadzwonić lub wysłać do nas wiadomość.

YouTube player

Skontaktuj się z nami

Czekamy na państwa pytania od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00 – 21.00

    Zobacz miasta gdzie działamy

    Gdzie nas znajdziesz?