Witaj w Wycenie Festal.
Jeśli zastanawiasz się nad kosztem renowacji swojego dachu, skorzystaj z narzędzia poniżej. Dzięki niemu będziemy mogli w mgnieniu oka przygotować ofertę stworzoną specjalnie dla Ciebie.
Wybierz materiał do renowacji:
Wybierz kształt blachy:
Czy stara powłoka farby odchodzi(łuszczy się)?:
Stopień korozji:
Wybierz usługę:
Najważniejsze jest bezpieczeństwo
Zaczynamy więc od budowy stanowisk linowych na których będziemy mogli pracować bezpiecznie i szybko.
Neutralizacja mikroorganizmów
Nakładamy na dach środek biobójczy który głęboko penetruje dachówki. Dzięki tej czynności likwidujemy znajdujące się na dachu grzyby, mchy algi i porosty. Nie tylko powierzchownie, a mamy całkowitą pewność że zarodniki zagnieżdżone w porach dachówek również zostały usunięte. W kontakcie z H2O preparat staje się całkowicie biodegradowalny.
Odtłuszczenie
Substancje lotne z kominów, pyłki z drzew, czy spaliny samochodów pozostawiają niechciane tłuszcze. Powierzchnia dachu zostaje pokryta aktywną pianą dzięki czemu nowa powłoka będzie miała dużo lepszą przyczepność.
Mycie dachu
Najważniejsza czynność w całej renowacji do której używamy maszyn Honda o mocy 36km. Ciśnienie nastawiamy na 350 bar gdyż jest to maksymalne ciśnienie jakie może być użyte do umycia dachówki nie powodując zniszczeń.
Zabezpieczanie
Bardzo dbamy o jakość naszych usług dlatego przed rozpoczęciem malowania, wszystkie miejsca narażone na działanie farby tj. kominy, okna dachowe, parapety czy podjazd, zostają zabezpieczone.
Malowanie dachówki (pierwsza warstwa)
Tę czynność wykonujemy agregatem hydrodynamicznym czyt. bez powietrza. Pod wpływem wysokiego ciśnienia 190bar farba wnika głęboko w porowatą powierzchnię dachówki, uszczelniając ją i gruntując przed położeniem drugiej warstwy. Grubość powłoki po wyschnięciu 110 μm
Malowanie dachówki (druga warstwa)
Zabieg ten wykonujemy pod ciśnieniem 220bar. Ma on na celu zwiększenie grubości powłoki zabezpieczającej, oraz przywrócenie dachowi walorów estetycznych. Nakładamy drugą powłokę przemysłowej farby nawierzchniowej którą podgrzewamy do 45*C przez co ograniczamy użycie rozcieńczalników do minimum a farba zyskuje większą lepkość. Grubość powłoki po wyschnięciu przy dwóch warstwach to 250μm.
Sprzątanie
Jest to ostatni z etapów naszej pracy. Ściągamy zabezpieczania oraz dokładnie sprzątamy nasze stanowiska pracy.